Ei ma ei oska, ei suuda. Ühesõnaga vahepeal on vaja ju elu raskemaks teha. Mitte, et ilma köögita elada ei oleks piisavalt keeruline, kõik asjad on elutuppa toodud ja samas nõudepesumasin on ikka köögis ja külmkapp ka. Noh jah, suht selline remondi elu on olnud viimased mitu kuud, mulle on isegi natuke hakanud meeldima selline kaos.

Rõdu

Loomulikult, et köök liiga ruttu valmis ei saaks on vaja leida muid töid, seega rõdu pahteldamine ja värvimine on ideaalne vaheldus, mis sest, et penoplastiga soojustatud seinake on ilutsenud seal rohkem kui 5 aastat rahumeeli, just praegu on õige hetk, jätta see köök ja värvida rõdu.

Õiged tööriistad on kulda väärt!

Ma ei mäletagi, mis otstarbe jaoks ma selle paksu pintsli ostsin, aga see oli tõeline üllatus. Kas te mäletate seda tunnet, mis peopessa tuleb pikapeale, kui olete juba pintsliga natuke aega värvinud, minul tekib igatahes nagu mingi lihaskramp kätte.

Seekord võtsin pintsli kätte ja kohe tundsin erinevust. Ma arvan, et kõik teised pintslid peaksid olema keelatud.

Disainitud pintsel!

Õige kujuga käepide ei olnud ainus eelis, ka harja osa oli kuidagi väga efektiivne ja nagu nüüd näen pildilt, olemas on ka servake, et saaks pintsli purgi äärele seisma panna.

Loomulikult suuremad pinnad värvin ära rulliga, millele oleks kangesti olnud vaja ka vart.

Tulevikus tahaks proovida värvipihustit.

Kait hobid , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *