Tänaseks plaaniks oli teha enam vähem kõike ja enam vähem kõik ka valmis saada 🙂

  • Köögikapp ahju jaoks
  • Voodrilaua värvimine
  • Voodrilaua saagimine ja paigaldamine
  • Lae teise kihi värvimine
  • Keraamiliste plaatide paigaldamise lõpetamine
  • Keraamilise pliidi augu saagimine töötasapinda
  • Kui jõuan, siis ka tapeetimine

Paus

Aga no keegi ei öelnud, et ma magan kogemata peale lõunani ja koer jalutamise ajal otsustab, et ta tahab oma karva korralikult ära määrida mingi haisva sitaga. Ma ei saa aru, mis mõnu ta sellest saab, see on vist maailma kõige jaburam ja ebavajalikum tegevus ja minu elus ka ebameeldivaim asi, mida ma tean. Selle koristamine ja haisust vabanemine võtab vähemalt 10 kordse shampoonitamise ja loputamise aja. Ja on väga väsitav.

Peale seda tekkis tunne, et ma ei jaksa seda remonti teha ja tahaks vaba päeva.

Plaanimise löövad sassi ka sellised tegevused, mille tegemisele ma aega ei planeeri. Nagu näiteks materjalide kolmandale korrusele tassimine. Mõõtmine võtab ka aega ja isegi otsustamine kuhu ma selle augu nüüd puurin võtab aega. Lisaks olukorrad, mis tekivad töö käigus ja millele ma polegi osanud mõelda ja siis tekib suur mõttepaus!

Seega ma otsustasin, et tuleb teha uuesti üks kohvipaus ja mõelda selle üle

Lillemotiivid on mu lemmikud
Maitsev cappucino kook (ebatervislik kräpp, aga see on teine teema)

Esimest korda

Eile oli shoppamise päev vahelduseks. Mõtlesin, et kui keraamilised plaadid kohe pandud saavad, siis on vaja ju sisevoodrilaudu, sest pool kööki on plaanitud poole seina ulatuses katta valge voodrilauaga.

Üllatus mulle, see on 1 laud, aga näeb välja nagu 2 🙂

Läksin esimest korda sellist suuremat puitmaterjali ostu tegema, teadsin, et mu autosse mahub ära kuni 2m, aga kui suur kogus see on, kui sein on 210 cm, teine natuke madalam 180cm. Igaks juhuks tegin auto täiesti tühjaks kõikidest asjadest 🙂 võtsin kaasa oma aku-tikksae, sest tean, et paljudes kohtades saagimist ei pakuta ja peab käsisaega ise saagima, kuna lauad on üldjuhul pikemad kui 2 meetrit.

Loomulikult läks poodides jube kaua ja õhtul jõudsin natuke lage värvida, plaadid jäid hoopis tänaseks.

Ilm oli päikseline ja saagisin 4m pikkused sisevoodrilauad 2meetristeks, võttis tükk aega, kuni selg sai väikse päiksepõletuse. Ja siis läksin laudasid autosse viima ja sain naerda, kui vähe nad ruumi võtsid. Põhimõtteliselt oleksin saanud vist 10kordse koguse ära mahutada. Imestasin kui mööda ma mahtusid arvestan, isegi kartsin, et mul läheb raskeks ära mahutamisega. Aga loogiline on ju, et nad on õhukesed ja mahuvad üksteise peale väikesesse virna ja seeläbi ei võtagi ruumi.

No kell on 20 ja ma lähen nüüd plaani täitma

Kait hobid ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *