Tahaks juba tulemust näha. Teha on nii palju, et tuli jälle kohvipaus teha.

Tütar läks mere äärde, nüüd saan rahus muusikat kuulata. Zaz, talle ei meeldi see prantsuse naise emotsionaalne ja kriiskav stiil.

Kui aus olla, siis remont algas 3 kuud tagasi juba sellega, et tahtsin ainult valamu ära vahetada. Valamu seisis 9kuud kuskil korteri nurgas.

See, et sellest saab alguse kapitaalne remont ja kõik välja vahetamisele läheb, ei olnud plaanis. Kuna ma ei taha oma öko jalajälge suurendada, ei tahtnud uut kööki, mõtlesin alguses vana üle värvida. Aga no kapiuksed hakkasid ära kukkuma ja uue valamu jaoks oli vaja töötasapinda.

Seejärel otsustasin, et kasutan vana köögi jääke materjalina. Esiteks ahju kapi põhjana, seejärel vb sahtlite ehitamiseks.

Kui valamu paika sain, siis järgmine samm oli hoopiski tahvelarvutile seinakinniti tegemine, et jätkata Youtube videoõpetuste abil siis kõige selle muuga, mis järgneb, kui pliiti ja kapid välja viskad.

Aga nüüd olen hoopis Spotifys t muusikat kuulanud rohkem.

Prantsuse muusika lainel

Kahjuks ma väga disainile aega ei kulutanud ja nüüd ongi juba üks tahvelarvuti kinniti katki ja ma pean uue ja parema välja mõtlema.

Et valmis saaks

Plaatidest on panemata väike ääreke, aga seal on vaja lõigata nurga plaate pooleks. Ja ma ei taha feilida jälle.

Seega mõtlen, kas hakkan seina laudasid panema või tapeetima.

Eile sain lae teistkordselt värvitud. Ja pliidi augu saetud. Kass käis kontrollis üle töö. Ei tea, kas ta astub siis ka üle pliiti, kui see soe on.

Hakkan vist puurima ja saagima, voodrilaudu paigaldama.

Kait kategooriata

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *